Our vision

Equal Opportunities for the Development of Children with Special Educational Needs.

Місія

Створення якісної літератури та іграшок для розвитку дітей з особливими освітніми потребами і психотерапії.

Наші цінності

Ми переконані, що спілкування і соціальні зв’язки дуже важливі. Оволодіти навичками спілкування – серйозний виклик для дітей з особливими освітніми потребами. Ми знаємо, що найкращий досвід – це здобутий через гру та творчість, тому розробляємо літературу й іграшки, які допоможуть долучити дітей до спілкування і взаємодії. Для родин дітей із особливими освітніми потребами така продукція дає змогу налагодити комунікацію з дитиною, увійти в її світ завдяки простим іграм та співпраці, навчити дитину спілкуванню через слова або зображення. Наші провідні цінності:

  • Розвиток. Уся продукція, представлена ТМ “ДивоГра” та її партнерами — книжки, іграшки, — спрямована на розвиток дітей з особливими освітніми потребами. Ми — фахівці з розвитку дітей, тому ретельно добираємо найкращі та ефективні методики, які дадуть змогу розвинути потенціал дитини до максимально можливого рівня, через гру та цікаві заняття з нашими матеріалами діти також вчаться спілкуванню та краще адаптуються в суспільстві.

  • Доступність. Видання та іграшки “ДивоГра” мають європейську якість, водночас за ціною доступні сім’ям, у яких є діти з особливими освітніми потребами. Адаптація нашої продукції до потреб таких дітей робить світ літератури та дитячих ігор дружнім до дитини, дає змогу їй навчитися розуміти оточуючий світ, інших людей і самих себе.

  • Рівні можливості. Ми усвідомлюємо, що, беручи в руки книгу або іграшку, призначення якої дитина з особливими освітніми потребами не розуміє, вона вкотре відчує себе “поза” суспільним світом, який не є до неї дружнім. Тому ми бачимо призначення наших видань у тому, щоб надати таким дітям рівні можливості у оволодінні читанням, долученні до світу літератури як до світової скарбниці знань, комунікації в цілому.

Чим ми вирізняємося

Ми допомагаємо дітям з особливими освітніми потребами розвинути їхній можливий потенціал, створюючи продукцію для ігор та навчання.

Завдяки тому, що ми створюємо і поширюємо спеціально адаптовану літературу, фахівці з розвитку, а також батьки дітей з особливими освітніми потребами отримують ефективні та зрозумілі матеріали для занять із цією групою дітей. Це дасть змогу дітям з особливими освітніми потребами не тільки підвищити рівень знань, але й допоможе їм розвинути навички комунікації, відчути себе більш автономними. Інтеграція людей з інвалідністю в суспільне життя завдяки читанню, навчанню та спільним іграм дуже важлива, оскільки це змінює не тільки їх життя, але й підвищує толерантність у спільноті і дає змогу кожному її учаснику реалізовувати свої можливості.

Наша продукція

Contacts

info@dyvogra.com

+38 093 792 6232  Київ