Ходімо разом на “Книжковий Арсенал 2019”!

24 травня о 14:00-14:45 у рамках фестивалю “Книжковий Арсенал 2019” у Mystetskyi Arsenal відбудеться інклюзивний майстер-клас для дітей “Зрозуміти кожного”. Там ми створимо цікаві історії в малюнках, доступні всім.
Запрошуємо дітей від 3-х років та їхніх батьків. Створення історій за малюнками захопить навіть тих дітей, які ще не читають або мають порушення мовлення. Ми доберемо або створимо власні малюнки-піктограми до слів та об’єднаємо їх в історію.
Подія буде цікава для фахівців інклюзивної освіти, громадських організацій, які працюють з дітьми з аутизмом та іншими особливими освітніми потребами.

Провести час весело та з користю вас запрошує Анна Усатенко – психолог із 15-річним досвідом, видавець, засновниця проекту “ДивоГра”.
З 2016 року команда проекту створює адаптовані книжки, за якими вчаться читати й розмовляти діти з мовленнєвими порушеннями. Ми робимо яскраві видання, доступні для всіх дітей. Наша продукція відкриває чарівний світ літератури дітям з інвалідністю, адже текст книжок супроводжується малюнками. Це полегшує розуміння і дарує радість від читання. Більше про проект.
Приходьте всією родиною цієї п’ятниці о 14:00 до читальної зали “Книжкового Арсеналу” за адресою вул. Лаврська 10-12!
У п’ятницю з 10:00 до 12:00 безкоштовний вхід для всіх відвідувачів. Дітям до 12 років, особам з інвалідністю 1, 2 груп та особам, які їх супроводжують, за наявності посвідчення вхід безкоштовний.
Запитання щодо заходу ставте за номером +38 093 792 62 32. Погортати адаптовані книжки та придбати продукцію зможете на стенді D 3.27 в залі дитячої книги.

 

Inna Trokhlieb
Author: Inna Trokhlieb