Підвищення цін із 21 липня

Друзі, з 21 липня відбудеться підвищення цін на продукцію ТМ “ДивоГра”.

Це рішення складне для всієї команди, але воно стало логічною реакцією на нинішні обставини. Протягом п’яти років ми максимально зберігали доступність продукції, й жодного разу не підвищували її вартість.

Кожна книжка, набір – це робота великої команди фахівців. Вся продукція обов’язково проходить тестування у закладах спецосвіти, щоб на 100% забезпечити якісний розвиток читача.

Ситуація в країні, карантин, обмеження та навантаження на бізнес спричинили зміни ринку, і наше видавництво не стало винятком. 
Ми – соціальне підприємство, місією якого є не просто створення книжок, а рівні можливості для навчання і розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Тому, оплачуючи вартість книжки, наші клієнти інвестують у створення майбутніх продуктів, необхідних дітям, які ростуть, розвиваються та потребують нової продукції.

Щоб продовжувати свою підприємницьку та соціальну діяльність, ми змушені пристосовуватися до нових умов та прийняти нові правила гри. Сподіваємось на ваше розуміння та підтримку. Віримо, що нові умови приведуть до розширення нашої діяльності, і вже зовсім скоро ви отримаєте нові книжки та картки.

Придбати продукцію до підвищення цін за старим прайсом ви зможете до 18:00 20 липня (понеділок)!

Перейти в магазин

Inna Trokhlieb
Author: Inna Trokhlieb