Project categories: Картки та набори

Будуємо прості речення

«Будуємо прості речення» набір із 126 карток для побудови 36 і більше фраз. Завдяки йому діти вчаться складати пропозицію за схемою: “хто – робить – що” (“Бабуся їсть торт”). У наборі 6 персонажів і 6 дієслів, які часто зустрічаються в побуті, 6 ілюстрацій із різними сюжетами. До кожної з них можна побудувати по 6 простих речень. Робота з картками допоможе навчитися відповідати на прості запитання і сприяє генералізації понять.

Конструктор фраз “Будуємо прості речення”

Картки візуальної підтримки процесу навчання

Візуальна підтримка – це підтримка процесу навчання за допомогою карток із зображеннями. Побачивши зображення учні легше утримують і розуміють інформацію. За допомогою набору карток візуальної підтримки ми робимо навчальний день зрозумілим і послідовним.

Картки візуальної підтримки процесу навчання

Метафоричні картки

Метафоричні асоціативні карти (МАК) – це універсальний психологічний інструмент, який базується на метафорі й апелює до підсвідомості людини. МАК можна застосовувати для діагностики, корекції, розвитку, розкриття творчих здібностей і коучингу. МАК є ключем до підсвідомості людини. Карти створюють атмосферу безпеки і дають змогу через образи й асоціації проявитися несвідомій частині особистості людини.

Колода метафоричних карт “Архетипи. Підлітки”

Емоції

Набір карток і постерів “Емоції. Почуття” – це дієвий інструмент для психологів, педагогів, логопедів та дефектологів, а також цікава гра для занять з дітьми удома – набір карток і постерів, що допоможуть дітям навчитися розрізняти емоції, краще розуміти себе та інших людей.
Усі фото зображують дітей у різних емоційних станах, з виразною мімікою та поглядом, які належать до різних культур та рас, тому кожна дитина зможе ідентифікувати себе та визначати власний настрій за допомогою цих образів.

Картки і постери “Емоції. Почуття”