Катерина Войтес – дитячий ілюстратор

Катерина найбільше любить малювати дітей і тварин. Усі її персонажі дуже смішні, милі і яскраві. Також любить мультфільми, комікси і котиків. Два роки тому вона поставила собі за мету – стати художником. За цей час пройшла безліч навчальних курсів і, нарешті, зрозуміла, що повинна малювати. “Дитяча ілюстрація – ось мій обраний шлях, це те, що я шалено люблю і чим займаюся з ранку до вечора!” – каже Катерина.

Художниця поділилася процесом створення ілюстрацій до книги “Професії”: “Особливість цієї книги була в тому, що вона призначалася для дітей з аутизмом і містила безліч деталей. Завдання було непросте, особливо для ілюстратора-початківця. Треба було зобразити безліч людей різних професій, з різними обличчями. І щоб усі вони були не схожі один на одного.

Дітям з аутизмом треба все як слід розглянути і зрозуміти. Потрібно точно зображувати деталі. Роботу я розділила для себе на 2 частини. Спочатку я малювала окремо фон для кожної сцени. Потім переходила до персонажів. Їх я малювала окремо, а потім розставляла на сцені.

Мабуть, найскладнішим було створити різноманітність облич персонажів. Тому у одного з листонош обличчя нашого листоноші – Миколи Івановича. У одного з пожежників обличчя мого дядька, а зірка, яку знімають фотографи, – це моя тітка. Це був дуже цікавий і корисний досвід. Гадаю, малювання такої великої кількості людей можна вважати тренуванням для художника”.

Замовити