У 2015 році ми створили продукцію, яка б поєднувала переваги іграшок і розвивальних матеріалів. Адже працюючи з дітьми ми точно знаємо, наскільки іграшки можуть бути незамінні й ефективні у корекції розвитку дітей.
Ми знайомі зі світовим досвідом. Найбільші торговельні майданчики світу пропонують іграшки для дітей як із фізичними вадами, так і з особливостями психічного розвитку. Це іграшки для дітей з аутизмом, розвивальні іграшки для гіперактивних дітей або з розумовою відсталістю тощо.

Першою нашою ластівкою була серія ляльок Puppets. Це ляльки-рукавички, виготовлені з яскравих натуральних матеріалів. У них враховано особливості дитячого сприйняття: виразні обличчя, ротики, що відкриваються. Зручна форма рукавички дозволяє нахиляти голову ляльки, “говорити” за неї, відкривати й закривати їй ротик, а також рухати її ручками-ніжками.

лялька-рукавичка Puppets 

Лялька зацікавить дитину, допоможе привернути її увагу до заняття вдома і в дитячому закладі.
З наборами Puppets можна фантазувати, розігрувати сценки, пробувати себе в різних ролях, вчитися спілкуватися та створювати історії про улюблених персонажів. Дитячі образи ляльок – хлопчики й дівчатка – прості та зрозумілі дитині, зручні для дитячих і дорослих рук.

Для логопедичних занять дуже цінно, що лялька має яскравий ротик, може “говорити”, спонукаючи дитину до гри та діалогу. Під час занять з особливими дітьми Puppets допомагають установити контакт із дитиною, запросити її до гри або виконання завдання.
У групі дітей кожен може обрати собі ляльку, та від її імені розповісти про себе, подолати сором’язливість, знайти нових друзів.
Puppets стануть найліпшим казковим другом дитини, а також необхідним інструментом у роботі фахівця – психолога, педагога, логопеда.
Ляльки мають санітарно-гігієнічний сертифікат виробника та відгуки про успішний досвід використання у родинах і центрах дитячого розвитку.

Замовити

Купуючи продукцію соціального підприємства “ДивоГра”, ви підтримуєте розробку розвивальної літератури для людей з порушеннями мовлення. Не менше 20 % прибутку підприємства йде на створення посібників для людей з діагнозом аутизму.