Презентовано перший україномовний мобільний застосунок для розвитку мовлення

Вчора, 17 червня 2021 року, за участю заступника Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артура Селецького відбулася презентація першого україномовного застосунку для розвитку мовлення.

Мобільний застосунок розроблено у межах проєкту «Цифрова інклюзія» ТОВ «Хуавей Україна» за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ГО «Здорове суспільство» та «ДивоГра» за участі VRGSoft. 

Мета проєкту – залучення всього суспільства у використання технологій для розвитку або відновлення мовлення, соціалізацію та реабілітацію дітей та дорослих із розладами аутистичного спектра, після інсульту або в інших ситуаціях протягом життя, коли вербальна комунікація неможлива. Мобільний застосунок можна завантажити на смартфони та планшети, а вебверсією можна користуватися на комп’ютерах. 

Особливості мобільного застосунку:

  • багатофункціональність: розвиток мовлення та творчого мислення;
  • популяризація культурної спадщини.

За словами менеджера зі зв’язків із громадськістю Хуавей Україна Аліни Севастюк, мобільний застосунок унікальний, бо поєднує розширення можливостей комунікації людей з їхнім творчим розвитком.

Більше про додаток та презентацію читайте за посиланням https://mon.gov.ua/ua/news/prezentovano-pershij-ukrayinomovnij-mobilnij-zastosunok-dlya-rozvitku-movlennya

За матеріалами МОН України

Inna Trokhlieb
Author: Inna Trokhlieb