Книга «Емоції» – це перше видання серії “Дитина і соціум”, призначена для розвитку емоційного інтелекту у дітей з РАС.

Схвалено МОН України для використання у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами (протокол №6 від 13.11.2020 р.)

«Дитина і соціум» – це серія видань, соціальних історій для розвитку навичок комунікації. Книжки серії показують дітям різні життєві ситуації з прикладами бажаної та небажаної поведінки, допомагають краще зрозуміти себе та оточуючих, орієнтуватися в сучасному житті.

Книга “Емоції” має 10 розворотів із ситуаціями, які відповідають певному емоційному стану, а також вправи на закріплення знань. На кожному розвороті малюнки з історіями, де герої книжки — хлопчик і дівчинка — переживають різні емоції. Читаючи книгу, дитина вчиться реагувати на різні ситуації, усвідомлює, як ми власними вчинками впливаємо на людей, як прийнятно і неприйнятно поводитися у суспільстві. Заняття за таким виданням розвивають мовлення та навички взаємодії, сприяють розвитку саморегуляції, кращому розумінню соціальних правил, розширюють уявлення про різноманітність емоцій.

картинка книжка про емоції в картинках для аутистів

Вивчення емоційних станів допоможе розширити пасивний словниковий запас дитини та краще зрозуміти навколишній світ.

Для кого книжка “Емоції”?

Книжка підійде для дітей з особливими освітніми потребами. Зокрема з аутизмом, синдромом Дауна, ЗПР. За цим виданням можна займатися як вдома, так і в навчальних закладах. Книжка підійде для інклюзивного навчання.

“Емоції”, як і всі наші видання, містить детальну інструкцію про те, як ефективно працювати з книгою. Ви знайдете відповіді на такі запитання: Навіщо дитині вивчати емоції? Як навчити дитину розпізнавати й розуміти емоції? Коли потрібно починати працювати з емоціями? З яких емоцій починати?

Яскраві детальні ілюстрації будуть зрозумілі дітям. В головних героях кожна дитина зможе впізнати себе. До речі, хлопчику й дівчинці можна придумати імена. А поряд з ними можна вклеїти фото дитини – для цього ми передбачили місце на кожному розвороті.

картинка вчити емоції з дитиною з РАС

Книга містить розворот із фразеологізмами. На ньому ми розмістили ілюстрацію, текст, адаптований піктограмами, щоб дитина самостійно змогла прочитати вираз. А також вже знайомі нам смайли. Це допоможе якомога зрозуміліше пояснити дитині значення фразеологічного звороту.

картинка фразеологізми піктограмами для інклюзії

Три види завдань наприкінці книжки допоможуть закріпити пройдений матеріал.

У новій книжці ми вирішили зробити приємний бонус – два різні форзаці! На першому можна шукати однакові смайли та рахувати їх. А на другому форзаці ви знайдете захопливу гру-бродилку з уже знайомими емоціями та непередбачуваними ходами.

Звертаємо вашу увагу, що фішки та кубик до комплекту НЕ входять.

Розвиток емоційного інтелекту надзвичайно важливий для становлення особистості, адже це не просто здатність людини проявляти емоції.

Емоційний інтелект – це:

– здатність розуміти та сприймати власні емоції;

– здатність керувати своїми емоціями та своєю поведінкою в різних ситуаціях;

– розуміти емоції інших людей;

– здатність використовувати свої та чужі емоції для міжособистісного спілкування.

Тому, щоб виростити цілісну та впевнену особистість, обов’язково потрібно розвивати емоційний інтелект дитини.

Чим краще дитина розуміє свої емоції та емоції людей навколо, тим краще їй дається спілкування.


5 фахівців протягом 6 місяців старанно працювали над кожною ілюстрацією та кожним символом, розробляли завдання до книжки. 8 сімей тестували видання, аби зробити його максимально зрозумілим для кожної дитини.

Для оформлення замовлення переходьте крамницю, натиснувши на кнопку.

ЗАМОВИТИ

Купуючи продукцію соціального підприємства “ДивоГра”, ви підтримуєте розробку розвивальної літератури для людей з порушеннями мовлення. Не менше 10 % прибутку підприємства йде на створення посібників для людей з діагнозом аутизму.