“ДивоГра” – це соціальне підприємство. З 2015 року команда розробляє та видає книжки та ігри для розвитку мовлення у людей з розладами спектра аутизму та мовленнєвими порушеннями. Для освітніх закладів пропонуємо комплекти друкованих та електронних видань, освітні курси та консультації з АДК.

картинка книга с пиктограммами підготовка до школи

Ми працюємо в сфері асистивних технологій для комунікації та розвиваємо cпільноту користувачів, фахівців та родичів людей з мовленнєвими порушеннями aac.org.ua. З 2022 “ДивоГра” разом зі Спільнотою АДК в Україні проводить навчання з альтернативної і додаткової комунікації (АДК). Співпрацюємо із закладами освіти, надаємо всі необхідні документи. Ми розуміємось на рішення для навчання дітей з мовленнєвими або інтелектуальними порушеннями.

Пропозиції для закладів освіти

Консультації з АДК

будуть незабаром….

Переглянути продукцію та оформити замовлення ви можете у нашому магазині за посиланням http://www.dyvogra.com/shop або за телефонами: +38 093 792 62 32 чи e-mail: info@dyvogra.com

Нашими посібниками вже користуються в інклюзивно-ресурсних центрах, школах, садочках, розвивальних центрах по всій Україні.


Всі посібники “ДивоГра”

Компенсаторне навчання для 1-4 класу.

Зв’язатися з нами:

+38 093 792 62 32, Viber, WhatsApp, Telegram

info@dyvogra.com