книга з піктограмами

“The Zoo” it is a book with pictograms that tells how to behave in public places: in zoo, cafe, playground, etc. It helps to learn a correct pronunciation of sounds, develops speech and communication skills. Adapted text makes reading accessible to children who have difficulties in learning letters or understanding a text.

соціальна історія

Це видання розроблене для дітей з особливими освітніми потребами, порушеннями мовлення, розладами спектра аутизму, а також призначене для малечі, яка тільки навчається читати. Текст супроводжується реалістичними ілюстраціями, що допомагають дітям зрозуміти зміст історії.

Схвалено МОН України для використання у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами (протокол №1 от 31.01.2020 р.)

Відгуки наших читачів

Книги з піктограмами допомагають навчити дитину читати і розуміти прочитане. Наша перша і найулюбленіша книга – “Зоопарк”. Спочатку ми просто розглядали картинки, потім читали, відповідали на запитання й переказували. Зараз будемо вивчати нову книгу “Професії”. Читайте зі своїми дітьми із задоволенням, і ви побачите, що прогрес буде швидше!

Катерина Михайленко

Дякую за ваші книги! Наша перша була “Зоопарк”. Зараз вже затерта до дірок. З кожним разом переказуючи книгу син все краще і краще вимовляє слова. Дуже хочу відвідати зоопарк, щоб порівняти книгу з реальністю. “Марійка захворіла” і “Професії” поки складно, але потихеньку все вивчимо. Дякую за ваші книги!

Вікторія Никоненко

Перша книга була “Зоопарк”, дуже сподобалась дитині. Нещодавно отримали “Професії” і “Марійка захворіла”. Дуже продумані історії, дають змогу краще розуміти звернену мову. Дякую вам! Чекаємо нових видань!

ЗАМОВИТИ

Купуючи продукцію соціального підприємства “ДивоГра”, ви підтримуєте розробку розвивальної літератури для людей з порушеннями мовлення. Не менше 10 % прибутку підприємства йде на створення посібників для людей з діагнозом аутизму.