Набір карток “Ігри з піктограмами до зошита “Про мене” є унікальним продуктом. Його можна використовувати і як окремі піктограми для ігор та навчання, і як додатковий матеріал до зошита “Про мене”.

Кожна дитина дошкільного та молодшого шкільного віку може бути задіяна в іграх з дорослим або однолітками, що, безумовно, має позитивний вплив на розвиток комунікативних і мовленнєвих навичок. Ігри, які містяться в наборі, мотивують дитину до прояву ініціативи під час спілкування, вчать дитину дотримуватися правил та діяти почергово.

Проте головною метою набору карток є не навчання, а саме відпочинок та розваги. Адже діти з особливими освітніми потребами (ООП) так рідко мають можливість просто побути дітьми та отримати позитивні враження не від навчання або корекції, а саме від гри.

У наборі: 40 окремих карток із кольоровими піктограмами на різні теми та 7 планшетів, інструкція.
фото картки ігри для розвитку мовлення у дітей

Це дає змогу грати в різні ігри із застосуванням слів, які найчастіше використовуються дітьми дошкільного та шкільного молодшого віку. Наприклад: “Я + хочу + малювати” або “У мене + болить + нога”. Це дає змогу в ігровій формі та з позитивними від гри емоціями збагатити активний і пасивний словниковий запас дитини. А також дає уявлення про побудову невеликих речень.

фото як навчити дитину складати речення

Усі зображення в наборі розроблені з урахуванням особливостей сприймання візуальної інформації дітьми з ООП, наприклад, розладами аутистичного спектра (РАС), порушеннями інтелектуального та/або мовленнєвого розвитку тощо. Зображення будуть зрозумілі більшості дітей.

Для початку гри батькам або педагогам лише варто ознайомити дитину з новою грою та озвучити кожну картку. Жодна з ігор, яка міститься в наборі, не потребує додаткового навчання або тривалих занять із дитиною перед початком розваги. Всі ігри інтуїтивно зрозумілі і більшість дітей зможе виконувати необхідні дії, повторюючи за дорослими або іншими дітьми. Це допомагає насолоджуватися грою і не витрачати час на довгі пояснення, якими часто насичені цікаві дитячі ігри.

Переваги та особливості набору:

  • грати з набором можна самостійно, у парі з дорослим або в групі однолітків;
  • перед грою не потрібно вивчати правила або формувати додаткові знання чи навички;
  • у наборі міститься 5 різних ігор, які не дадуть засумувати жодній дитині;
  • зовнішній вигляд карток і планшетів розроблено з урахуванням особливостей сприймання візуальної інформації дітьми з ООП, що дає можливість кожній дитині зрозуміти зображення;
  • запропоновані в наборі ігри підійдуть як дітям, які мають розвинене усне мовлення, так і дітям, які спілкуються за допомогою засобів альтернативної та/або додаткової комунікації (АДК): жести, піктограми, кнопки, планшети тощо;
  • всі запропоновані ігри з піктограмами підходять як для гри за столом, так і на килимку. Це дає змогу зробити атмосферу гри більш розкутою або в разі потреби більше зосередити увагу дитини;
  • завдяки розміру карток їх можна використовувати для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Картки зручно брати із собою в гості до друзів, у дитячий садок або школу. Це дасть додаткову мотивацію дитині до спілкування;
  • розроблено автором з багаторічним практичним досвідом роботи з дітьми з РАС – Юлією Товкес.
Найефективнішим використання карток буде у комплекті з зошитом “Про мене”
фото зошит із соціально-побутового орієнтування

ЗАМОВИТИ


Завантажити БЕЗКОШТОВНУ брошуру з АДК можна на сторінці після швидкої реєстрації

Купуючи продукцію соціального підприємства “ДивоГра”, ви підтримуєте розробку розвивальної літератури для людей з порушеннями мовлення. Не менше 10 % прибутку підприємства йде на створення посібників для людей з діагнозом аутизму.